Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Podsumowanie miesiąca 02/22 | Monthly summary 02/22

W tym miesiącu mogę w końcu pochwalić się jakimiś postępami w walce z szarym plastikiem 😉 Będzie dosyć monotonnie, ale 99% czasu dostępnego na hobby poświęciłem na malowanie zleconej mi przez kolegę planszówki Nemesis.

This month I can finally boast about some progress in the fight against gray plastic;) It will be quite monotonous, but 99% of the time available for the hobby I devoted to painting the Nemesis board game commissioned by my friend.

Poziom bez szaleństw, właściciel tego egzemplarza gry zażyczył sobie zwykłego table top (z wyłączeniem królowej obcych, ona ma być bardziej reprezentatywna, dlatego też jeszcze jej nie skończyłem :P)

The level is not crazy, the owner of this copy of the game requested the table top level (excluding the alien queen, she is supposed to be more representative, so I haven’t finished her yet :P)

Przy okazji post ten będzie moim zgłoszeniem do 90. edycji Figurkowego Karnawału Blogowego o temacie „Walka karnawału z postem”, którą prowadzi dla nas potsiat z bloga Gangs of Mordheim. Myślę, że taka rewia kolorów jaka przewija się na tych figurkach idealnie wpisuje się w klimat karnawału.

By the way, this post will be my application for the 90th edition of the Figurine Carnival Blog about the topic „Fight carnival with post”, which is led for us by potsiat from the blog Gangs of Mordheim. I think that the color show that appears on these figures fits perfectly into the atmosphere of the carnival.

Reklama

Opublikowane przez Kamil Furiusz Grotek

Początkujący malarz figurkowy i twórca dioram. Pomysł na bloga gromadzącego wiedzę modelarską wziął się z tego, że sam dobrze wiem ile trzeba się niekiedy naszukać potrzebnych informacji i w ilu różnych miejscach trzeba sprawdzać. Skoro ja już raz to zrobiłem, to po co inni mają to powtarzać? Lepiej mieć wszystko w jednym miejscu ;)

4 myśli w temacie “Podsumowanie miesiąca 02/22 | Monthly summary 02/22

  1. Bardzo fajny patent z dopasowaniem koloru bohaterów do rantu podstawek. Szanuję też liczbę pomalowanych w miesiąc rzeczy. Teraz już nic tylko się bać i grać (odpowiednio: obcych i w grę).

    Polubione przez 1 osoba

    1. Kredyty poszły w górę i bieda przycisnęła, a co chwila są jakieś ważniejsze wydatki 🥲 A chce już raz a porządnie ogarnąć ten hosting, bo rozwiązania tymczasowe żeby za chwile znowu wszystko przenosić mnie nie zadowalają. Napewno będzie, ale za jakiś czas 😉

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: