Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Modelarze dla WOŚP

Witam Cię serdecznie, mam dziś przyjemność oficjalnie ogłosić start aukcji charytatywnych na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizowanych przez naszych rodzimych modelarzy i twórców dioram. Jeśli dotychczas Ci to umknęło, podczas tegorocznego finału WOŚP pod hasłem PRZEJRZYJ NA OCZY zbierane będą środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Na czym polega akcja?

Kilka miesięcy temu w wyniku oddolnej inicjatywy na facebookowej grupie dla twórców makiet i dioram grono osób zadeklarowało chęć stworzenia prac, które następnie mieliśmy wystawić na licytacje na rzecz WOŚP. Nie było żadnego odgórnie narzuconego tematu, czy stylu prac, każdy wykonał coś oddającego autora, w technice w której czuje się dobrze. Udało się nam zebrać w sumie 12 bardzo różnorodnych prac, z których każda może znaleźć swój nowy dom u Ciebie.

Start wszystkich licytacji zaplanowany został na środę 26.01 o godzinie 20:00. Także zapraszam Cię do zapoznania się z tym co przygotowaliśmy i z całego serca zachęcam do wsparcia naszej akcji, czy to przez zalicytowanie, czy przez udostępnienie jej dalej bo:

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.

Albert Schweitzer

Galeria naszych prac

Orkowa makieta do Warhammer 40,000

Słuchaj mnie tera, jeźli jezdeś jednym z Chłopakuf, albo po prostu lubiasz niszczyć i zabijać nie-zielonych wroguf ta orkowa tfierdza zrobiona pszez naszych Meków bendzie dla Ciebie ideolo.

Doskonała ozdoba dla każdego fana orków i gracza WH 40k.

Drzewo Wiśni

Nie ma to jak położyć się w słoneczny dzień w cieniu drzewa i chłonąć okoliczności przyrody. Jeśli co roku z wytęsknieniem wyczekujesz wiosny, teraz możesz sobie sprawić jej namiastkę, aby cieszyła Twoje oczy cały rok.

Wiedźmińskie zlecenie

Znasz na pamięć wszystkie książki o wiedźminie? Gry od CDP Red masz wymaksowane już po kilka razy? ”Toss a coin(…)” śpiewasz nawet przez sen? Teraz możesz sobie sprawić ten zrujnowany zamek na mokradłach i podziwiać jak Geralt rozprawia się z jego lokatorami. Ta diorama zdobyła wyróżnienie od jury na festiwalu malarstwa figurkowego Kontrast 2021.

Winnica Tufo – Wiedźmin 3 Krew i wino

Czy po przejściu dodatku Krew i wino do Wiedźmina 3 marzyła Ci się własna winnica w Toussaint? Teraz możesz sobie jedną sprawić i tej nie musisz remontować za grube tysiące orenów.

Stalker przemierzający Zonę

Jesteś fanem Fallouta i stalkerów? Wychodząc rano po bułki zakładasz kombinezon radiacyjny i maskę przeciwgazową? Uważasz, że nie ma to jak zapach radioaktywnego wiatru o poranku? Jeśli wszystkie trzy odpowiedzi brzmiały „tak”, ta diorama będzie dla Ciebie idealna!

Randka w parku

Co by było gdyby necrońscy David Bowie i Billy Idol postanowili wybrać się na spacer ze swoimi pupilkami? Teraz już nie musisz się zastanawiać nad odpowiedzią! Ta odjechana praca w neonowych kolorach z pewnością będzie się wyróżniać w Twojej kolekcji.

Kwiaciarnia

Lubisz cięte kwiaty w wazonie, ale masz daleko do kwiaciarni? Miewasz wyrzuty sumienia widząc zwiędnięty bukiet? Spraw sobie własną, prywatną kwiaciarnię. Będzie zawsze pod ręką, zaopatrzona w wiecznie żywe kwiaty.

Makiety terenów do gier bitewnych

Jeśli nie jesteś fanem makiet o wyłącznie dekoracyjnym przeznaczeniu, a do tego grasz w bitewniaki, to musisz sprawdzić te świetne tereny gotowe do postawienia na stół! Każda z nich jest dostępna do wylicytowania osobno.

Reklama